Полтава, вул. Соборності 77А,
зуп. «площа Зигіна»

тел.: +38-050-346-53-38, email:[email protected]

Тренажерний зал фітнес-клубу Fitland / Полтава


Наш тренажерний зал для занять фітнесом

Тренажерний зал фітнес клубу Fitland обладнаний професійними тренажерами компанії Vadzaari, і кардіо обладнанням компанії Finnlo. Ми можемо з гордістю сказати, що зал фітнес клубу Fitland є одним з найсучасніших тренажерних залів міста Полтави.

Тренажерний зал фітнес-клубу Fitland / Полтава

Тренажерний зал фітнес-клубу Fitland / Полтава

Оборудование отличается высоким качеством, безопасностью, функциональностью и комфортом. Благодаря правильной биомеханике механизмов и легкости индивидуальных настроек, здесь могут тренироваться все.

Запрошуємо Вас в наш фітнес-клуб.
Адже тренажерний зал в фітнес клубі Fitland - це один з кращих
тренажерних залів Полтави!

Якщо ви хочете бути здоровими, красивими, а значить успішними і щасливими, присвятіть трохи часу для занять фітнесом. Будь-які вправи, перш за все, вимагають моральної витривалості, віри в успіх. В цьому Вам допоможуть фахівці фітнес-клубу Fitland.

Приходячи на тренування, кожен переслідує свої певні цілі: для кого-то, це спосіб скинути зайву вагу, для кого-то - поліпшити свою фізичну форму, зміцнити здоров'я, а для кого-то - це просто приємне проведення часу і позбавлення від негативних емоцій. Але якими б не були цілі відвідування занять важливо пам'ятати наступне:

  • по-перше, якщо ви новачок, починати слід з уроків низької інтенсивності, які плавно і поступово підведуть вас до найвищого рівня складності, і дозволять послідовно розвивати фізичні якості;
  • по-друге, ретельно ознайомтесь з розкладом. Абонементи дозволяють комбінувати класи і програми. Ви можете випробувати всі тренування або зупинитися на одному виді занять. Поступово збільшуйте навантаження, переходите на наступний рівень складності. Відкривайте для себе нове.
  • по-третє, найголовніше, тренування повинні бути систематизовані і регулярні. Пакети дозволяють використовувати свої заняття в будь-якому порядку протягом 30 днів, але основна умова успіху - чітка організація і система тренувань.

Без перебільшення можна сказати, що наш клуб Fitland - клуб для всієї родини

Кожному відвідувачеві наш фітнес-клуб запропонує програму занять до душі - Вам, Вашим батькам, Вашим дітям. Чоловікам сподобається просторий зал для бодібілдингу, функціональний тренінг, а також бійцівський клуб. Жінки полюблять групові аеробні та силові програми, тренажерний зал для жінок, танцювальні уроки.

На заняттях фітнесом юнаки і дівчата можуть пізнати самих себе, навчиться володіти своїм тілом, розвивати витривалість і силу, швидкість і координацію рухів, придбає достатню силу волі і попутно, в ненав'язливій формі, опанує необхідними основами здорового способу життя. Зручний розклад розкладу дозволить Вам займатися паралельно.