Полтава, вул. Соборності 77А,
зуп. «площа Зигіна»

тел.: +38-050-346-53-38, email:[email protected]

Групові заняття та групові тренування
в фітнес-клубі Fitland

Группові тренування в фітнес-клубі Fitland / Полтава

Групові тренування в фітнес клубі Fitland - це унікальний комплекс різних напрямків занять спортом в групах. У нас Ви знайдете найрізноманітніші види групових занять, які Ви можете поєднувати! Групові заняття подарують Вам не тільки відмінну фігуру, а й забезпечить приплив бадьорості, енергії і гарного настрою на весь день!

Всі заняття проходять в нових залах для групових тренувань, які оснащені кондиціонерами та всім необхідним обладнанням для занять, які проходять захоплююче весело і під музику! Заняття провозяться досвідченими тренерами, і жоден відвідувач не виявиться без уваги тренера.

Приходячи в перший раз, не хвилюйтеся на рахунок того, що ви не зможете швидко освоїти всі вправи, і будете не встигати виконувати вправи, Вам буде надано особливу увагу тренера, і ви швидко увіллється в інтенсивність тренування.

Прийшовши до нас на одне з групових занять, попередньо на рецепції вам видадуть ключ від особистої шафки і свіжі рушники. Після групової тренування, ви зможете розслабитися в одній з наших бань, а після цього прийняти освіжаючий душ!

Танцювальні класи

 • Latina - танцювальний клас з використанням стилізованої хореографії різних напрямків латиноамериканських танців. 50 хв.
 • Step - урок степ - аеробіки з використанням цікавих комбінацій. Рекомендується початківцям. 50 хв.
 • Step Dance - це танцювальний урок з використанням степ платформи. Навантаження високої інтенсивності. 50 хв.
 • Body Ballet - спеціальний танцювальний урок, збудований на елементах класичної хореографії. 50 хв.

Силові класи:

 • Upper Body - силовий урок для тренування м'язів рук, плечей, грудей, верхньої частини спини і черевного пресса.Поможет надати їм рельєф, зміцнити серцево-судинну систему. Покращує загальний тонус. Навантаження середньої інтенсивності. 30 хв.
 • Super Body - силове тренування, спрямована на опрацювання всіх основних груп м'язів. Даний клас покращує м'язову витривалість і силу. 50 хв.
 • ABT (abdominal, bams, thigs) - силовий урок для тренування нижньої частини тіла (стегон, сідниць), а також м'язів черевного преса. 30 хв.
 • Fit-Press - силовий клас для тренування м'язів черевного преса. 30 хв.
 • Functional training - комплексна силова тренування, спрямована на збільшення сили, витривалості, координації та балансу. Комплекси вправ побудовані на взаємодії різних частин тіла, що дозволяє рівномірно распредеоіть навантаження на всю м'язову структуру тіла. 50 хвилин.

Класи змішаного типу:

 • Fit-Ball - клас з використанням гімнастичних м'ячів, характеризується чергуванням аеробної та силового навантаження. Низька ударность, проста координація і помірна інтенсивність. 50 хв.
 • Interval Training - універсальна програма, спрямована на тренування серцево - судинної і дихальної систем, з одночасним розвитком сили і витривалості. Як результат - подвійний ефект тренування! Навантаження середньої і високої інтенсивності. 50 хв.
 • Intensivе - високоенергічних тип треніровкі.Совмещает аеробні навантаження з вправами на витривалість і міцність! Тренування в шаленому темпі включає в роботу всі м'язи тіла, відбувається інтенсивне зміцнення серцево-судинної системи, поліпшення балансу, постави. швидкісно-силових показників і гнучкості. Заняття ивсокой інтенсивності. 50 хв.
 • Aero Mix комбінація танцювальної розминки і силового навантаження. 50 хв.

Спеціальні класи:

 • Stretch - заняття для розвитку гнучкості, з використанням вправ на розтягування і розслаблення. Рекомендується для будь-якого рівня підготовки. 30 хв.
 • Yoga - веде до гармонії розуму і тіла через комбінацію асан, контролю дихання і заспокоєння шляхом релаксації і медитації. Практика асан поліпшує фізичне здоров'я, підвищує силу і гнучкість, а елементи релаксації і медитації звільняють від стресу і призводять тіло і розум в гармонію. Йога може практикуватися будь-якою людиною, в будь-якому віці. 50 хв.
 • Balance - унікальна програма поєднує в себеелементи таких древніх дисциплін, як йога і тай-чи, а також сучасні методики пілатес. Контроль над диханням, введе в стан гармонії та балансу. цей урок знімає напругу, дає енергію, призводить м'язи в тонус. 50 хв.

Класи з елементами єдиноборств:

 • Mortal Combat - це гримуча суміш декількох стилів східних єдиноборств. «Смертельний бій» з віртуальним противником дозволяє виплеснути емоції, підвищити самооцінку, поліпшити координацію і витривалість, а також швидко знизити вагу. Навантаження високої інтенсивності, для підготовлених. 50 хв.

Группові тренування в фітнес-клубі Fitland / Полтава

Группові тренування в фітнес-клубі Fitland / Полтава

Группові тренування в фітнес-клубі Fitland / Полтава