Полтава, вул. Соборності 77А,
зуп. «площа Зигіна»

тел.: +38-050-346-53-38, email:[email protected]

Основні рекомендації з тренінгів в фітнес-клубі

Основні рекомендації з тренінгів в фітнес-клубі

Відкриваючи двері сучасного фітнес-клубу, ви потрапляєте в царство «заліза», гумових килимків і жорстких поролонових «цегли». Розібратися в них і ефективно вибудувати своє покликання важко навіть теоретично підкованим відвідувачам. Краще рішення - знайти провідника. Адже головну роль відіграють все-таки люди.

Фітнес-інструктори клубу «Fitland» - це справжні професіонали своєї справи, майстри спорту та кандидати в майстри спорту з різних напрямків, переможці різноманітних змагань і конкурсів. Вони завжди готові приділити вам увагу і надати допомогу в досягненні ваших цілей.

Щоб інтенсивні заняття з залізом не видалися пеклом потрібно напрацювати певний рівень функціоналу. Якщо ви забігаєте на гору з рюкзаком без дикої перепочинок - честь і хвала вам. Якщо немає, то 30-хвилинне тренування на витривалість через день змінять ситуацію.

Два тренування в тиждень - ноги і верх (спина і плечовий пояс) - цього буде досить для набору маси і побудови хорошого силового результату.

  • Основа тренувального плану - база (80% загального обсягу). Багато підходів (мінімум 10). Підсобка виконується на найбільш сильні / слабкі м'язові групи, які беруть участь в цьому базовому русі.
  • Незалежно від вашої тренувальної мети необхідна періодизація і необхідно циклирование. Телостроітелю треба наростити масу, попрацювати над силою, щоб працювати з новою навантаженням в слід. массонаборних циклі, а потім підсушитися. Силовику потрібно відпочивати від великих навантажень, періодично набираючи масу і підсушуючись.
  • Відновлення завжди важливіше тренування. Якщо ви прийшли розбитий, то перенесіть тренінг на пару днів вперед або зробіть легку і малооб'ємних програму. У такому випадку, ви не тільки не втратите результат, але і виростите вгору.
  • Залежно від цілей різняться і режими базової роботи. Маса - це 10 підходів по 10-20 повторень в кожному, сила - 15-20 по 1-5 повторень в кожному. При роботі з околопредельной навантаженням вистачить невеликого обсягу (підходів 5). І тривалий відпочинок.
  • Якщо ви вперше прийшли в фітнес-клуб, наш інструктор познайомить вас з правилами використання тренажерів, навчить безпечної техніці виконання базових вправ, дасть корисні рекомендації для подальших тренувань. Вступний інструктаж в тренажерному залі є обов'язковим для всіх, хто починає свої заняття в нашому фітнес-клубі «Fitland».

Для якнайшвидшого досягнення результату ми рекомендуємо скористатися послугами персонального тренера

Персональний тренер розробить спеціально для вас індивідуальну програму тренувань з урахуванням фізіологічних можливостей вашого організму і ваших побажань, підбере необхідну вам навантаження, проконтролює техніку виконання вправ, динаміку ваших досягнень. Ви можете займатися з фітнес-інструктором як в тренажерному, так і в залі для групових занять, а також вибрати персональні тренування з будь-якого виду групових програм.